O zamówieniu

O zamówieniu

 

OFERTA I ZAMÓWIENIE

Każdy stół w naszej ofercie można dowolnie konfigurować wybierając gatunek drewna, wybarwienie, wymiary i grubość blatu, sposób wykończenia krawędzi blatu, ornamenty, opcję rozkładania, rodzaj i kolor nóg.
Chętnie podejmujemy się realizacji stołów bazujących na pomysłach klientów. Wystarczy wysłać nam opis lub zdjęcie, a my wykonamy wizualizację produktu, przygotujemy ofertę i przekażemy ją do akceptacji. Bardzo starannie ustalamy z klientem każdy szczegół. Przy zleceniach nietypowych, wykonujemy przykładowe wzorniki materiałów. Na każdy nasz stół udzielamy 2-letniej gwarancji. Wykonujemy stoły i meble z litego drewna na wymiar, frezowanie, stoły i meble z litego drewna według projektu. Nasze meble to połączenie stolarstwa tradycyjnego i nowoczesnego designu.

PŁATNOŚĆ

Po zaakceptowaniu oferty przez klienta, wysyłamy dane do płatności. Warunkiem przystąpienia do realizacji zamówienia jest wpłata 30% wartości zamówienia określonego w ofercie. Czas realizacji zamówienia to do 4 tygodni (dla dużych stołów) i 2 tygodnie (dla stolików kawowych) od momentu odnotowania wpłaty na konto lub przesłania potwierdzenia przelewu mailem na adres wrocwood@gmail.com.

MONTAŻ

Stoły Manufaktury Wrocwood są zaprojektowane tak, żeby ich montaż był jak najbardziej intuicyjny i mało skomplikowany. Dodatkowo wraz z produktem przesyłamy szczegółową instrukcję montażu wraz z ilustracjami kolejnych etapów montażu. Przesyłamy też nietypowe komponenty potrzebne do montażu. Jeśli podczas montażu pojawią się jakiekolwiek pytania, chętnie służymy radą tel. 665 873 692. 

TRANSPORT

Klientom z Wrocławia i okolic (do 30 km) zapewniamy darmowy transport i montaż. Klientom z okolic od 30-100 km zapewniamy transport i montaź w cenie 100 zł. Do dalszych destynacji konieczna jest przesyłka kurierska. Wówczas dokładamy wszelkich starań, żeby produkty były solidnie zapakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem.

WSPÓŁPRACA

Jesteśmu otwarci na współpracę z projektantami wnętrz i pośrednikami na dogodnych warunkach. Jesteśmy otwarci na prezentację naszych produktów i wzorników. Przy realizacji indywidualnych projektów, możemy wykonać próbki materiałów do akceptacji. Wykonujemy bezpłatną wizualizację konstrukcji stołów lub innych mebli z litego drewna zgodnie z projektem.

JAK UŻYTKOWAĆ?

Każdy stół z litego drewna jest unikatowy. Nie ma dwóch tych samych desek o tym samym usłojeniu. Podejmując decyzję o zakupie stołu z litego drewna na podstawie zdjęcia na stronie, należy liczyć się z tym, że usłojenie stołu wykonanego na zlecenie może nieznacznie różnić się od tego na zdjęciu na stronie.
Gwarancją objęte są produkty z litego drewna, które były użytkowane zgodnie z zasadami opisanymi poniżej:

Meble z litego drewna należy trzymać w pomieszczeniu o odpowiedniej temperaturze i wilgotności (temperatura między 15-35 stopni Celcjusza i wilgotność między 40-70%. Nie można ustawiać stołu z litego drewna przy grzejniku, piecyku, kominku. Należy je postawić na równej, suchej posadzce. Przy przenoszeniu mebli, należy je unieść. Nie można czyścić mebli z litego drewna substancjami ścierającymi, żrącymi i zawierającychmi rozpuszczalnik. Nie należy narażać blatów i elementów drewnianych mebla na kontakt z wodą. Jeśli natomiast dojdzie do kontaktu z wodą, należy starannie wysuszyć powierzchnię suchą szmatką. Drewno w procesie starzenia może stopniowo zmieniać swoją barwę. Drewno wymaga okresowego (corocznego) uzupełniania warstwy hydrofobowej zabezpieczającej powierzchnię przed wilgocią. Szczegółowe informacje dotyczące środków do okresowej renowacji zostaną przesłane w karcie z instrukcją montażu i użytkowania. Okresowe środki renowacji można nabyć w niższych niż detaliczne cenach u nas. Szczegóły dotyczące renowacji zawarte są w załączanej do produktu karcie gwarancyjnej.

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI

Jeśli masz pytanie lub masz swój własny pomysł na stół lub jeśli po prostu chcesz pogadać, zadzwoń lub napisz.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.