Nasza oferta

WRÓĆ

Biurko Kolonialne
Stół

Eleganckie i stylowe biurko dębowe. Zaprojektowane z myślą o klientach preferujących stoły wykonane w stu procentach z litego drewna. Szuflady wysuwane są na nowoczesnych systemach przesuwnych. Można je modyfikować zgodnie z sugestiami klienta. W zależności od preferencji klienta, możliwy jest wybór zarówno gatunku drewna jak i innych wariantów wybarwienie blatu i nóg. Po wcześniejszych ustaleniach z klientem wykonujemy wizualizację 3D i wzorniki koloru i gatunku drewna.
Drewno zabezpieczone jest olejami i woskami renomowanej niemieckiej firmy Osmo, aby jak najwierniej zachować jego naturalny charakter i nadać mu klimatyczny odcień. Stosowane przez nas woski olejne tworzą na powierzchni blatu powłokę hydrofobową zabezpieczającą go przed negatywnym wpływem wody i zaplamień. Posiadają atest dopuszczający powierzchnie nimi zabezpieczone do kontaktu z żywnością. Dzięki zastosowaniu wysokojakościowych ekologicznych olejów i wosków słoje drewna są pięknie wyeksponowane a blat jest aksamitny w dotyku. 
Dodatkowe opcje:
W blacie możemy wyfrezować dowolny ornament lub tekst. Możliwe jest też wypełnienie ornamentu żywicą epoksydową w wybranym kolorze (zobacz szczegóły)

Skonfiguruj swój stół
od 2,680 zł

SKONFIGURUJ SWÓJ STÓŁ

Wybierz rodzaj stołu

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI

Jeśli masz pytanie lub masz swój własny pomysł na stół lub jeśli po prostu chcesz pogadać, zadzwoń lub napisz.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.