Nasza oferta

WRÓĆ

Galaktyka
Stół

Oryginalny stół z okrągłym blatem dębowym. Zachwyca swoją formą dzięki zastosowaniu ciekawego frezu na krawędziach blatu, który dodaje mu lekkości.  Jest prosty w montażu, solidnie wykonany i stabilny. Przy obróbce blatu dbaliśmy o zachowanie oryginalnego i niepowtarzalnego charakteru dębu i jego okazałego usłojenia. Dzięki zastosowaniu ekologicznych olejów i wosków słoje drewna są pięknie wyeksponowane a blat jest aksamitny w dotyku. W zależności od preferencji klienta, możliwy jest wybór innych gatunków drewna jak i innych wariantów wybarwienie blatu i nóg.
Drewno zabezpieczone jest olejami i woskami renomowanej niemieckiej firmy Osmo, aby jak najwierniej zachować jego naturalny charakter i nadać mu klimatyczny odcień. Stosowane przez nas woski olejne tworzą na powierzchni blatu powłokę hydrofobową zabezpieczającą go przed negatywnym wpływem wody i zaplamień. Posiadają atest dopuszczający powierzchnie nimi zabezpieczone do kontaktu z żywnością. 
Dodatkowe opcje:
W blacie możemy wyfrezować dowolny ornament lub tekst. Możliwe jest też wypełnienie ornamentu żywicą epoksydową w wybranym kolorze (zobacz szczegóły)

Skonfiguruj swój stół
od 870 zł

SKONFIGURUJ SWÓJ STÓŁ

Wybierz rodzaj stołu

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI

Jeśli masz pytanie lub masz swój własny pomysł na stół lub jeśli po prostu chcesz pogadać, zadzwoń lub napisz.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.