Nasza oferta

WRÓĆ

Gateway
Stół

Wyjątkowy stół z blatem, który powstał ze starannie wybranego, ręcznie obrabianego litego drewna. Przy obróbce blatu zachowaliśmy nieregularne krawędzie, aby podkreślić jego naturalność i unikatowy charakter. Oryginalnym elementem stołu są jego nogi, których kształt jest inspirowany konstrukcją łuku Gateway Arch znajdującego się w Saint Louise w USA.

Drewno zabezpieczone jest olejami i woskami renomowanej niemieckiej firmy Osmo, aby jak najwierniej zachować jego naturalny charakter i nadać mu klimatyczny odcień. Stosowane przez nas woski olejne tworzą na powierzchni blatu powłokę hydrofobową zabezpieczającą go przed negatywnym wpływem wody i zaplamień. Posiadają atest dopuszczający powierzchnie nimi zabezpieczone do kontaktu z żywnością. Dzięki zastosowaniu wysokojakościowych ekologicznych olejów i wosków słoje drewna są pięknie wyeksponowane a blat jest aksamitny w dotyku. W blacie możemy wyfrezować dowolny ornament lub tekst. Możliwe jest też wypełnienie ornamentu żywicą epoksydową w wybranym kolorze.
Dodatkowe opcje:
W blacie możemy wyfrezować dowolny ornament lub tekst. Możliwe jest też wypełnienie ornamentu żywicą epoksydową w wybranym kolorze (zobacz szczegóły).

Skonfiguruj swój stół
od 1,860 zł

SKONFIGURUJ SWÓJ STÓŁ

Wybierz rodzaj stołu

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI

Jeśli masz pytanie lub masz swój własny pomysł na stół lub jeśli po prostu chcesz pogadać, zadzwoń lub napisz.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.