Nasza oferta

WRÓĆ

Pan Tadeusz
Stół

Pan Tadeusz to stół z litego drewna z zaokrąglonym blatem i eleganckimi toczonymi nogami. Stół idealnie wkomponuje się we wnętrza dworskie, ale nie tylko. Dzięki temu, że nogi malowane są na biało lub czarno i dzięki zastosowaniu matowo-satynowego wykończenia blatu, stół będzie ekstrawagancką ozdobą wnętrz nowoczesnych. W zależności od preferencji klienta, możliwy jest wybór zarówno gatunku drewna jak i innych wariantów wybarwienia blatu i nóg.
Drewno zabezpieczone jest olejami i woskami renomowanej niemieckiej firmy Osmo, aby jak najwierniej zachować jego naturalny charakter i nadać mu klimatyczny odcień. Stosowane przez nas woski olejne tworzą na powierzchni blatu powłokę hydrofobową zabezpieczającą go przed negatywnym wpływem wody i zaplamień. Posiadają atest dopuszczający powierzchnie nimi zabezpieczone do kontaktu z żywnością. Dzięki zastosowaniu wysokojakościowych ekologicznych olejów i wosków słoje drewna są pięknie wyeksponowane a blat jest aksamitny w dotyku.
Dodatkowe opcje:
W blacie możemy wyfrezować dowolny ornament lub tekst. Możliwe jest też wypełnienie ornamentu żywicą epoksydową w wybranym kolorze (zobacz szczegóły)
Istnieje możliwość wykonania stołu rozkładanego. Aby ustalić szczegóły, prosimy o kontakt. Istnieje opcja wykonania wizualizacji stołu z systemem rozkładania.

Skonfiguruj swój stół
od 1,970 zł

SKONFIGURUJ SWÓJ STÓŁ

Wybierz rodzaj stołu

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI

Jeśli masz pytanie lub masz swój własny pomysł na stół lub jeśli po prostu chcesz pogadać, zadzwoń lub napisz.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.