Nasza oferta

WRÓĆ

Szwagier
Stół

Stół Szwagier został zaprojektowany z myślą o wytrawnych klientach preferujących solidne unikatowe stoły wykonane w stu procentach z litego drewna w stylu Art Deco. Wyjątkowość tego stołu wynika z misternie wykonanych nóg techniką sztukaterii Jest to ręczna, bardzo precyzyjna i czasochłonna praca, której wykonania podejmują się tylko nieliczne firmy stolarskie. Szwagier najokazalej prezentuje się z grubym blatem. W zależności od preferencji klienta, możliwy jest wybór zarówno gatunku drewna jak i innych wariantów wybarwienie blatu i nóg. Ceny podane są w konfiguratorze dla opcji nierozkładanej. Opcję rozkładaną wyceniamy indywidualnie. Stół można modyfikować - wykonujemy wizualizacje 3D i podsyłamy klientowi wzorniki po wcześniejszych ustaleniach koloru i gatunku drewna.
Drewno zabezpieczone jest olejami i woskami renomowanej niemieckiej firmy Osmo, aby jak najwierniej zachować jego naturalny charakter i nadać mu klimatyczny odcień. Stosowane przez nas woski olejne tworzą na powierzchni blatu powłokę hydrofobową zabezpieczającą go przed negatywnym wpływem wody i zaplamień. Posiadają atest dopuszczający powierzchnie nimi zabezpieczone do kontaktu z żywnością. Dzięki zastosowaniu wysokojakościowych ekologicznych olejów i wosków słoje drewna są pięknie wyeksponowane a blat jest aksamitny w dotyku. 
Dodatkowe opcje:
W blacie możemy wyfrezować dowolny ornament lub tekst. Możliwe jest też wypełnienie ornamentu żywicą epoksydową w wybranym kolorze (zobacz szczegóły)
Istnieje możliwość wykonania stołu rozkładanego. Aby ustalić szczegóły, prosimy o kontakt. Istnieje opcja wykonania wizualizacji stołu z systemem rozkładania.

Skonfiguruj swój stół
od 5,160 zł

SKONFIGURUJ SWÓJ STÓŁ

Wybierz rodzaj stołu

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI

Jeśli masz pytanie lub masz swój własny pomysł na stół lub jeśli po prostu chcesz pogadać, zadzwoń lub napisz.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.